Zestaw dźwigni do demontażu tapicerki - VERKE
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Zestaw dźwigni do demontażu tapicerki
Specjalistyczne ściągacze do demontażu tapicerki i listew samochodowych. Ściągacze wykonane są z utwardzonego nylonu, posiadają specjalne profile umożliwiające użycie dźwigni przy demontażu spinek tapicerskich.
Duży komplet pozwoli na dobranie odpowiedniego ściągacza, eliminując ryzyko połamania zaczepu, porysowania bądź uszkodzenia tapicerki w jakikolwiek inny sposób.
Cechy:
- Wysoka i bardzo solidna jakość wykonania
- Proste w użyciu
- Wytrzymałe na odkształcenia
Dane techniczne:
Ilość: 19 elementów
Waga: 1 kg